Blog - co nowego?

Buty na motocykl

Jazda na motocyklu jest niewątpliwie aktywnością, która wymaga od nas odpowiedniego przygotowania. Również w zakresie skompletowania stroju, zestawu ochraniaczy, a także dobrania właściwego obuwia.

Odzież na motocykl zimą

Pasji do jazdy na motocyklu nie sposób ograniczyć jedynie do dni, gdy warunki atmosferyczne są sprzyjające, a temperatura na zewnątrz - odpowiednio wysoka. Spójrzmy prawdzie w oczy - przez większość roku to my musimy dopasowywać się do kapryśnej aury. Jak jednak połączyć chęć przejażdżki na stalowym rumaku z zimową, mroźną pogodą? Z pomocą mogą przyjść zarówno znane od lat sposoby, jak i wysokiej jakości ubrania przeznaczone specjalnie dla motocyklistów.

Kaski motocyklowe

Kask stanowi niezbędną część wyposażenia każdej osoby, której pasją jest jazda na motocyklu, snowboardzie czy nartach. W zależności od przeznaczenia można wyróżnić kilka typów nowoczesnych kasków. Ich głównym zadaniem jest zagwarantowanie maksymalnej ochrony na torze, drodze czy stoku -jednakże dostępne w naszym sklepie renomowane modele, jak: PISTA GP, AGV, Sport Modular, K6 i Nucleo poza funkcjonalnością wyróżniają się również perfekcyjnym designem, aerodynamiką, wentylacją i estetyką wykonania.

>RETURN TO TOP