Szukasz odpowiedniego prezentu dla motocyklisty? Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia a Ty nadal nie masz prezentu? O nic się nie martw! Przygotowaliśmy krótki artykuł, który pomoże Ci w wyborze sprawdzonego prezentu dla motocyklisty.

Prezent dla motocyklisty

Książki o tematyce motocyklowej

Okres zimowy dla motocyklistów jest często czasem odpoczynku. W tym okresie motocykliści posiadają więcej czasu wolnego, dlatego dobrym pomysłem jest podarowanie kierowcom jednośladów książki. Literatura motoryzacyjna dotyczy wielu zagadnień – istnieje mnóstwo poradników, relacji z wypraw czy przewodników po najpiękniejszych trasach dla kierowców. Nikt, kto kocha podróżować motocyklem nie pogardziłby ciekawą książką motocyklową, która być może ułatwi mu planowanie wiosennych wyjazdów!

Chemia motocyklowa

Motocykl to pojazd, który wymaga regularnej i bardzo dokładnej pielęgnacji. Pomocne w tym celu okażą się z pewnością specjalistyczne środki chemiczne, które ucieszą posiadacza własnego jednośladu. Jeżeli nie wiesz jaki środek wybrać to polecamy te uniwersalne, które przydadzą się każdemu kierowcy. Wśród tych produktów znajdują się między innymi środki do czyszczenia oraz zabezpieczenia plastików i chromów czy środki do pielęgnacji kasku.

Odzież motocyklowa

Który kierowca jednośladu nie ucieszyłby się z nowej odzieży motocyklowej? Wśród naszych propozycji prezentów motocyklowych nie mogło zabraknąć specjalnej odzieży termoaktywnej. Bielizna termoaktywna jest nieodłącznym elementem ubioru każdego motocyklisty o każdej porze roku! O tym, jaką bieliznę termoaktywną na motocykl wybrać pisaliśmy we wcześniejszym artykule: https://wsm24.pl/blog/news/jaka-bielizna-termoaktywna-na-motocykl-jaka-wybrac-aby-podrozowac-w-pelni-komfortowo. Profesjonalny sklep motocyklowy posiada wiele propozycji, które z pewnością przypadną kierowcom do gustu. Oprócz odzieży termoaktywnej warto pomyśleć o bluzach, które zapewnią ciepło i z powodzeniem mogą być noszone na co dzień. Bluza Dainese Paddock posiada oryginalny wygląd i wykonana jest z bawełny, która ogrzeje ciało w zimowe wieczory. Jeżeli nastawiamy się na nieco większy wydatek to warto zwrócić uwagę na rękawice motocyklowe Dainese Full Metal, które będą inwestycją na długie lata. Rękawice wykonane są z najsilniejszych materiałów, takich jak tytan czy włókno węglowe, które zapewniają najwyższy poziom odporności na ścieranie oraz maksymalną absorpcję przy uderzeniu. Oprócz odzieży motocyklowej ciekawym pomysłem na podarunek są wszelkie akcesoria motocyklowe, takie jak np. Ram Mount uchwyt na telefon X-Grip. Telefon obecnie nie służy tylko do pisania wiadomości czy do rozmów, ale również posiada nawigację, która jest niezbędna podczas wycieczek motocyklowych. Telefon zamontowany na specjalnym, profesjonalnym uchwycie ułatwi motocykliście długą drogę. Oprócz uchwytu przydatny na trasie okaże się również plecak Dainese D-Mach w który kierowca schowa swoje podręczne bagaże. Plecak Dainese posiada dużą komorę główną z wewnętrzną przegrodą oraz zapewnia komfort jazdy. Plecak ten jest odpowiednio wyprofilowany i posiada ergonomiczne, regulowane paski na ramionach z klamrą. Plecak motocyklowy Dainese posiada zwiększoną wentylację oraz funkcjonalny organizer, który będzie przydatny każdemu kierowcy jednośladu. Okładzina zewnętrzna plecaka jest wodoodporna oraz nie deformuje się pod wpływem wiatru. Propozycji odzieży i akcesoriów dla motocyklistów jest wiele – my przedstawiliśmy te najbardziej uniwersalne!

Zestaw narzędzi

Kierowcy jednośladów oprócz odpowiedniej odzieży motocyklowej muszą posiadać swój zestaw narzędzi, który może okazać się pomocny nawet przy najbardziej niezawodnym motocyklu. Zestaw narzędzi do motocyklu to idealny pomysł na prezent, który będzie sprawdzony i przydatny. Nie wszystkie pojazdy wyposażone są w zestaw fabrycznych narzędzi lub gdy je ma to mogą nie być wystarczające. Taki miniaturowy warsztat zmieści się pod siedzeniem a nawet w plecaku oraz zapewni pełnie bezpieczeństwa. Aby nie dać się zaskoczyć i unieruchomić należy mieć zawsze ze sobą własny zestaw pomocnych narzędzi motocyklowych.

Wybierając prezent dla motocyklisty musisz postawić na taki, który będzie faktycznie przydatny. Odzież motocyklowa czy akcesoria motocyklowe są strzałem w dziesiątkę i ucieszą każdego posiadacza jednośladu. Zdajemy sobie sprawę, że nie są one małym wydatkiem, natomiast ich fenomenalna jakość sprawi, że posłużą wiernie przez wiele sezonów. Uchwyt na telefon a może zestaw narzędzi? Zrób małe rozeznanie i wybierz najlepszy Bożonarodzeniowy podarunek!

>RETURN TO TOP