loadingimg

Wczytuję dane...
Dainese MISANO D-AIR JACKET - WHITE/BLACK/FLUO-RED - 46 - kurtka motocyklowa z poduszką powietrzną
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:4999,00 PLN
6695,00 PLN
Oszczędzasz: 1696.00 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.
 • Dainese
 • Producent: Dainese
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 1 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia poduszek powietrznych dla motocyklistów w formie skórzanej, sportowej kurtki najwyższej jakości!

Misano D-Air Jacket zapewni Ci najwyższy możliwy poziom ochrony - pionierski system poduszki powietrznej Dainese D-Air Street, został w tym roku udoskonalony. Dzięki temu reaguje na zdarzenia drogowe jeszcze szybciej, a sama poduszka chroni jeszcze większy obszar ciała - i chroni go jeszcze lepiej! Poduszka, w którą jest wyposażona kurtka Misano D-Air jest ponad 2 razy większa niż jej poprzednik - dzięki temu chroni: obręcz barkową, barki, obojczyki, plecy, klatkę piersiową i żebra - a więc w większości strefy, które nie mogą być chronione żadnym tradycyjnym ochraniaczem. Do tego poduszka po napełnieniu usztywnia szyję, kark a także minimalizuje ruchy głowy, dzięki czemu zmniejsza ryzyko uszkodzenia kręgów, ścięgien, a także zapobiega złamaniu obojczyka krawędzią kasku. Skuteczność systemu D-Air została już wielokrotnie sprawdzona przez użytkowników - zarówno na torze jak i na drodze. Nowa poduszka zmniejsza energię przekazywaną na ciało motocyklisty o 70%(!!!) w porównaniu do najwyższej klasy ochraniaczy motocyklowych 2 poziomu. System złożony z 3 żyroskopów, 3 akcelerometrów, GPS oraz komputera, bada kilkaset razy na sekundę pozycję motocyklisty. Jeśli w pewnym momencie pomiary wykroczą poza wartości określone w algorytmie opracowanym przez Dainese na podstawie tysięcy wypadków, poduszka zostanie odpalona - i napełniona w 45 milisekund. Ciężko sobie wyobrazić tak krótki czas reakcji - najprościej mówiąc, zanim jeszcze stracisz kontakt z siedzeniem motocykla, poduszka będzie gotowa.  Jeśli w kwestii bezpieczeństwa na motocyklu nie uznajesz kompromisów - Misano D-Air to kurtka dla Ciebie! 

Przyszłość ochrony jest w D-AIR®.

Czujniki, elektronika i odbiornik, w tej konfiguracji są umieszczone w tylnej osłonie. Poduszka powietrzna Dainese posiada wewnętrzną strukturę mikro-włókna, która zapewnia równomierne napełnienie 5cm na wszystkich powierzchniach w celu zapewnienia maksymalnej ochrony i komfortu. Opatentowana konstrukcja poduszki powietrznej jest niepowtarzalny i różni się od wszystkich innych poduszek powietrznych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Prawdziwym mózgiem systemu jest algorytm sterujący, który wykorzystuje sześć czujników do monitorowania dynamiki ciała 800 razy na sekundę oraz określa, kiedy należy wdrożyć system w przypadku uderzenia. System Misano poduszka powietrzna chroni obojczyk, klatkę piersiową i plecy, a także ograniczające nadmierne obciążenie kręgów szyi. Zintegrowany przełącznik ON / OFF w klapie wewnętrznej kamizelki stanowi dodatkowy czynnik bezpieczeństwa. Dioda LED na lewym przedramieniu pokazuje stan systemu.

Pełna rozmiarówka DAINESE