loadingimg

Wczytuję dane...
Kask Schuberth C3 Pro - Black Glossy - M - kask motocyklowy z otwieraną szczęką
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:1799,00 PLN
2299,00 PLN
Oszczędzasz: 500.00 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.
 • Schuberth
 • Producent: Schuberth
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 1 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Kask szczękowy Schubert C3 Pro

Po 6 sezonach od wprowadzenia modelu C3 na runku pojawia się model C2 PRO. Obydwa te kaski są niewątpliwymi liderami w segmencie kasków szczękowych

 Waga: ok. 1.570g +/- 50g z blendą przeciwsłoneczną i kołnierzem ( w zależności od rozmiaru kasku)


OPTYKA: WIZJER (SZYBA), BLENDA

Wizjer zostal wykonany z 2mm poliwęglanu, jest przeżroczysty z 1 klasą optycznę i pozwala na montaż PINLOCK’a . Mechanizm szyby EasyChange - wymiana wizjera jest niezwykle szybka i prosta bez konieczności użycia narzędzi

Kask posiada blendę pokrytą warstwą odporną na zarysowanie o przyciemnieniu 80%


AERODYNAMIKA:

Kask C3 Pro został zaprojektowany specjalnie do jazdy sportowej i turystycznej. Niezależnie od przyjętej pozycji (prostej czy pochylonej) pozostaje stabilny (także w strumieniu powietrza > 160 km/h). Stabilność i utrzymanie odpowiedniego docisku jest wynikiem unikalnego kształtu skorupy kasku i zintegrowanego z kaskiem spojlera. Kształt kasku nawet przy wyższych prędkościach zapewnia zmniejszony opór powietrza i stabilność kierunkową.


 AKUSTYKA 

Kask C3 Pro stanowi gwarancję bezpieczeństwa szczególnie przy większych prędkościach, gdyż zminimalizony hałas pozwala skupić się motocykliście na jeździe. W tunelu zoptymalizowano wielkości skorupy, aerodynamiczny deflektor i ergonomiczny kształt wyściółki szyi – dzięki temu głośność kasku zostało zniwelowana do minimum (poziom 82 dBA przt 100 km/h). C3 Pro jest jednym z najcichszych kasków na rynku.
kask Schuberth C3 PRO: chroni aparatu słuchu, zwiększa koncentrację i komfort jazdy.


 


WENTYLACJA

Kask C3 Pro wyposażony jest system wentylacji sprawdzony we wcześniejszym modelu C3.

·      układ wielościeżkowych kanałów (w powłoce piankowej EPS),

·      wentylacja górna

·      wentylacja na brodzie/ustach

zapewniają dopływ świeżego powietrza, które jest rozprowadzane na całej powierzchni głowy skutecznie i wydajnie i w sposób ukierunkowany.

Kanały powietrzne w wewnętrznej powłoce kierują strumień powietrza, które zostaje wprowadzone przez wentylację czołową (ponad głową) do tyłu kasku. Niskie ciśnienie panujące w tylnej części kasku zapewnia odpowiedni ruch powietrza. Wydajność wentylacji w modelu C3 Pro jest o 60% większa w stosunku w stosunku do modelu C3 (dla dolnej i górnej wentylacji przepływ powietrza wynosi ok 9 l/s przy 100km/h).


SKORUPA ZEWNĘTRZNA

Zewnętrzna skorupa C3 Pro oferowana jest w dwóch rozmiarach. Kompozycja materiałów i kształ zapewniają dobr ą aerodynamikę i niewielki ciężar:

 • kompozyt S.T.R.O.N.G – materiał wykorzystany udo produkcji skorupy.
 • włókno szklane z dodatkiem żywicy poddane sprężaniu w próżni pod ciśnieniem tworzy skorupę kasku, która jest wyjątkowo stabilna przy niewielkim ciężarze


SKORUPA WEWNĘTRZNA

Wewnętrzna skorupa kasku została wykonana ze specjalnej pianki EPS, która zapewnia lepszą amortyzację. Skorupa została skonstruowana w sposób modułowy gwarantujący zwiększoną absorpcję i rozproszenie siły uderzenia w maksymalnie bezpieczny sposób. Skorupa została pokryta jest nowym materiałem o ciemniejszym zabarwieniu.    

 WYŚCIÓŁKA (WNĘTRZE KASKU) 

Wewnętrzna wyściółka kasku C3 Pro jest opracowana według innowacyjnej koncepcji Comfort Fit zapewniającej bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Staranny dobór i kompozycja materiałów COOLMAX® (wkładka wewnętrzna całkowicie demontowalna i nadająca się do prania ręcznego temp do 30°C) i Thermocool® oraz zastosowanie powłoki Interpower® pozwala optymalne chłodzenie i odprowadzenie wilgoci przy zachowaniu odpowiedniej septyczności (materiały antybakteryjne).
Wkładka modyfikowalne (odpinane poduszki boczne i górna opaska) zapewnia komfort jazdy bez względu na porę roku.

ZAPIĘCIE: Zapadkowy zamek MICRO-LOCK z możliwością regulacji paska pod brodą po oby jego stronach


 

 BEZPIECZEŃSTWO

Lepszą widzialność na drodze (zwiększenie biernego bezpieczeństwa) oraz wczesne postrzeganie posiadaczy kasków Schuberth’a C3 PRO przez innych użytkowników dróg zapewniają aplikacje ze srebrnego odblaskowego materiału umiejscowione w tylnej dolnej części kasku (okolice karku). Poprawia to lepszą widoczność motocyklisty, zwłaszcza po zmroku lub w nocy.


SYSTEM SRC

C3 Pro jest standardowo przystosowany do zamontowania systemu Schuberth SRC - System™ C3 Pro. C3 Pro jest już wyposażony w dwie zintegrowane anteny. Zapewnia doskonały odbiór i połączenie Bluetooth® oraz idealną jakość odbioru sygnału radiowego,

 


DODATKOWE ZMIANY W STOSUNKU DO C3:

 • Dwustronnie regulowane zapięcie, które zostało dodatkowo przesunięte do przodu 
 • Blenda o nowym kształcie z nowego odpornego na zarysowania materiału 
 • Przeprojektowany podbródek umożliwiający wygodniejsze zamykanie szczęki 
 • Udoskonalony mechanizm wizjera 
 • Nowy kołnierz składający się z wielu materiałów i posiadający większe strefy odblaskowe 
 • Przeprojektowane kanały wentylacyjne 
 • EPS grubszy niż w C3

 ROZMIARÓWKA KASKÓW SCHUBERTH

Obwód głowy [cm]

Typowy rozmiar kasku

50 to 51

XXS

52 to 53

XS

54 to 55

S

56 to 57

M

58 to 59

L

60 to 61

XL

62 to 63

XXL

64 to 65

XXXL