• Nowy
Podstawa montowana w obejmie pompy hamulca/sprzęgła Quad Lock®
  • Podstawa montowana w obejmie pompy hamulca/sprzęgła Quad Lock®

Podstawa montowana w obejmie pompy hamulca/sprzęgła Quad Lock®

UCHWYTY
269,00 zł

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punktów. Twój koszyk da w sumie 5 punktów ktore mogą być zamienienione na kupon rabatowy o wartości 5,00 zł.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Znalazłeś taniej?

raty credit-agricole

Podstawa mocowana w obejmie pompy hamulca/sprzęgła Quad Lock® to idealne rozwiązanie dla motocykli, które wymagają montażu na obejmie hamulca/sprzęgła.

PEWNE MOCOWANIE

Podstawa mocowana w obejmie pompy hamulca/sprzęgła Quad Lock® jest montowana do obejmy hamulca/sprzęgła motocykla za pomocą wytrzymałych elementów montażowych z samokontrującymi śrubami kołnierzowymi zapewniającymi pełne bezpieczeństwo.

Opatentowana dwustopniowy mechanizm głowicy mocującej oznacza, że możesz jeździć ze spokojną głową, wiedząc, że Twój smartfon pozostanie bezpieczny na motocyklu bez konieczności stosowania uciążliwych smyczy, pasków, opasek lub magnesów, niezależnie od warunków terenu.

OPTYMALNY KĄT WIDZENIA

Mocowanie można zamocować do obejmy sprzęgła lub hamulca motocykla za pomocą dwóch otworów po lewej lub prawej stronie. Podstawa zapewnia pełny dostęp do wszystkich elementów sterujących motocykla.

Głowicę można obracać o 180 stopni, a także precyzyjnie regulować kąt nachylenia, zapewniając idealną pozycję smartfona na każdym motocyklu.

ELEGANCKA KONSTRUKCJA

Mocowanie hamulca/sprzęgła Quad Lock® wykorzystuje wytrzymałe materiały o minimalistycznym designie, dzięki czemu wygląda jak fabryzny element na każdym motocyklu.

PODSTAWA MOCOWANA W OBEJMIE POMPY HAMULCA/SPRZĘGŁA
  • Wykonana z wytrzymałego nylonu wzmocnionego włóknem szklanym
  • Podstawa z anodowanego odlewu aluminiowego
  • Sworznie i wkładki gwintowane ze stali nierdzewnej
  • Śruby mocujące ze stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie z mikrokapsułkowanym zabezpieczeniem klejem do gwintów
  • Rozstaw otworów w podstawie 32 mm - 38 mm (1 1/4" - 1 1/2")
  • Głowica jest przesunięta do wewnątrz, z dala od elementów sterujących kierownicy
  • Podstawa jest bezobsługowa i może być montowana po lewej lub prawej stronie motocykla

SKUTECZNOŚĆ TESTOWANA PRZEZ NAJLEPSZYCH

Współpracując ze specjalistami od wibracji w branży motoryzacyjnej i obronnej, tłumik drgań został poddany ekstremalnym testom wydajności. Został on również gruntownie przetestowany w rzeczywistych scenariuszach dzięki oddanej społeczności Quad Lock.

Wymienione motocykle są znane z powodowania uszkodzeń optycznej stabilizacji obrazu smartfonów podczas montażu, jednak nawet jeśli twój motocykl nie znajduje się na liście, Quad Lock zaleca stosowanie naszego tłumika drgań dla dodatkowej pewności.

QLM-CLH
2 Przedmioty

>POWRÓT DO GÓRY