• Nowy
Podstawa montowana w sztycę główki ramy Quad Lock®
  • Podstawa montowana w sztycę główki ramy Quad Lock®

Podstawa montowana w sztycę główki ramy Quad Lock®

UCHWYTY
269,00 zł

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punktów. Twój koszyk da w sumie 5 punktów ktore mogą być zamienienione na kupon rabatowy o wartości 5,00 zł.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Znalazłeś taniej?

raty credit-agricole

Podstawa montowana w sztycę główki ramy Quad Lock jest przeznaczona do motocykli, w których wymagany jest montaż w rurze sztycy widelca.

Oba mocowania w sztycę główki ramy Quad Lock są kompatybilne ze wszystkimi etui Quad Lock i uniwersalnym adapterem Quad Lock.

MOCNY I NIEZAWODNY

Opatentowany dwustopniowy mechanizm blokujący zapewnia, że smartfon pozostanie stabilny i bezpieczny podczas jazdy.

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ / DEMONTAŻ

Nie musisz męczyć się z trudnymi uchwytami. Użyj jednej ręki, aby szybko przymocować i zdjąć smartfon z któregokolwiek z mocowań Quad Lock do wspornika widelca.

OPTYMALNY KĄT WIDZENIA

Użyj dołączonego klucza imbusowego, aby ustawić optymalną wysokość i kąt widzenia.

Uwaga: etui nie wchodzi w skład zestawu.

PODSTAWA MONTOWANA W SZTYCĘ GŁÓWKI RAMY
  • Wykonana z wytrzymałego nylonu wzmocnionego włóknem szklanym
  • Osprzęt ze stali nierdzewnej
  • Pasuje do rur o rozmiarach od 12,7 mm do 24 mm (średnica wewnętrzna)
  • Pasuje do cylindrycznych trzonów rur, w których nie ma kołnierza

Poziom wibracji niektórych motocykli może wpływać na stabilizację obrazu w nowych smartfonach. Opcjonalny tłumik drgań Quad Lock umożliwia pewny montaż smartfona na dowolnym motocyklu.

CZY BĘDĘ GO POTRZEBOWAĆ DO MOJEJ KONFIGURACJI?

Nasze badania wskazują, że tylko niektóre typy motocykli doświadczyły tego problemu, jednak nasze badania wskazują również, że wiele motocykli w tej samej klasie nie miało żadnych problemów. Quad Lock zaleca stosowanie tłumika drgań.

JAK TO DZIAŁA?

Wyposażony w podwójny system zawieszenia z precyzyjnie zaprojektowanymi silikonowymi tulejami, tłumik antywibracyjny redukuje ponad 90% wibracji o wysokiej częstotliwości, aby chronić aparat smartfona.

SKUTECZNOŚĆ TESTOWANA PRZEZ NAJLEPSZYCH

Współpracując ze specjalistami od wibracji w branży motoryzacyjnej i obronnej, tłumik drgań został poddany ekstremalnym testom wydajności. Został on również gruntownie przetestowany w rzeczywistych scenariuszach dzięki oddanej społeczności Quad Lock.

Wymienione motocykle są znane z powodowania uszkodzeń optycznej stabilizacji obrazu smartfonów podczas montażu, jednak nawet jeśli twój motocykl nie znajduje się na liście, Quad Lock zaleca stosowanie naszego tłumika drgań dla dodatkowej pewności.

QLM-FSM
2 Przedmioty

>POWRÓT DO GÓRY